REZERWACJA - OSOBIŚCIE NA MIEJSCU

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przyjazdu i oglądnięcia oferowanych przyczep na miejscu w Czechowicach - Dziedzicach. Ustalimy wspólnie najdogodniejszy dla Państwa termin wyjazdu i zaproponujemy optymalną przyczepę pod kątem planowanej podróży. Formalności związanych z rezerwacją będzie można dokonać na miejscu od ręki lub w późniejszym terminie telefonicznie lub meilowo.

REZERWACJA – PRZEZ INTERENT

Dla klientów którzy chcą podjechać jedynie w dniu planowanego odbioru przyczepy, proponujemy wymianę informacji drogą emeilową. Ustalamy termin planowanego wyjazdu, proponujemy dostępne przyczepy. Klient może zapoznać się z wyglądem i wyposażeniem przyczep w zakładce WYNAJEM. Ustalamy szczegóły planowanego wyjazdu i ewentualnego doposażenia przyczepy (krzesełka, namiot, przedłużacz itp). Wysyłamy Państwu kopię umowy która będzie spisana w dniu przekazania przyczepy. W momencie gdy mamy dograne wszystkie detale ustalamy termin, aby rezerwacja była potwierdzona prosimy o zadatkowanie przelewem w wysokości 200 zł, reszta należności jest regulowana przy odbiorze przyczepy.

ODBIÓR PRZYCZEPY

Przyczepę odbierają Państwo w dniu ustalonym w umowie, wstępnie proponowane godziny 6:00 – 9:00 oraz 19:00 – 21:00. Jest także możliwość dogrania godzin odbioru indywidualnie według potrzeb klienta. Staramy się aby pomiędzy zwrotem a kolejnym wyjazdem była zawsze 24 godzinna rezerwa. Jeśli tylko przyczepa wróciła i stoi gotowa do kolejnego wyjazdu jest możliwy wcześniejszy odbiór aby można rozpocząć "pakowanie" w trasę. Przyczepę otrzymują Państwo gotową do drogi czyli:

W dniu odbioru przyczepy wymagane są 2 dokumenty ze zdjęciem, najlepiej dowód i prawo jazdy. Należność za cały okres wynajmu jest regulowana w dniu odbioru przyczepy.

KAUCJA ZWROTNA

Pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 100 zł. Jest to kaucja porządkowa .Prosimy aby w dniu zwrotu kaseta wc była pusta a toaleta umyta. W miarę możliwości prosimy o "ogarnięcie" przyczepy, głównie chodzi o śmieci, kuchenkę i lodówkę.

ZWROT PRZYCZEPY

Zwroty przyczep na ogół ustalamy na godziny popołudniowe 16:00 – 20:00, ale tu również dogrywamy to na bieżąco w przeddzień powrotu. Jedynie w przypadkach gdy przyczepa ma zaplanowany wyjazd na drugi dzień z rana prosimy o przyjazd max do godz 16:00 . W przypadku gdy klient chce przedłużyć pobyt jest to możliwe jeśli nie koliduje to z kolejnym terminem wyjazdu. Należność za przedłużenie jest regulowana po powrocie.

Copyright Avanti Express ®
Śląsk, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice
Glyphicons